Як знайти хорошу компанію з SEO просування сайтів

Як знайти хорошу компанію з SEO просування сайтів, яка займється впровадженням оптимізації на вашому сайті? Як ви взнаєте, кому довіряти і які запитання задавати під час першого контакту, щоб переконатися, що це правильна компанія, яка керує вашою присутністю в Інтернеті?

Чого очікувати від SEO?

Перш ніж навіть вступати в процес вибору постачальника з просування сайтів, вам слід чітко подумати, чого чекати від SEO.

Правильно встановивши свої очікування з самого початку, ви зможете оцінити ефективність та рентабельність інвестицій.

Супер швидкий огляд того, як працює SEO

Пошукова оптимізація складається з трьох основних частин. Перша частина – це те, що ми називаємо технічним SEO, і пов’язане з інфраструктурою вашого веб-сайту та можливістю пошукових систем отримати доступ до вашого сайту без будь-яких проблем.

Друга частина – це те, що ми називаємо внутрішнбою оптимізацією сторінок сайту, і пов’язане зі структурою та змістом вашого веб-сайту та наскільки оптимізовано його для пошукових систем.

Третя частина – це поточний моніторинг – процес, що включає аналіз та подальшу оптимізацію вашого сайту під конкретні ключові слова на основі ряду факторів.

Які переваги отримує ваш бізнес в разі просування та оптимізації сайту?

SEO та цифровий маркетинг загалом можуть допомогти вашому бізнесу розвиватися різними способами:
Ви можете отримати більше трафіку від Google та інших пошукових систем.Може залучати більше трафіку з соціальних мереж та інших джерел.Може допомогти вам підвищити присутність бізнесу в Інтернеті.Може допомогти вам просувати ваш особистий чи діловий бренд в Інтернеті.Може зробити ваш сайт більш привітним для користувачів.

Результатом усіх вищезазначених переваг є збільшення цільового трафіку, що пирзведе до більшої кількості вигод для вашого бізнесу (більше продажів, клієнтів, потенційних клієнтів тощо).

Скільки коштує SEO просування?

Різні компанії використовують різні схеми ціноутворення, але загалом існує 3 способи оплати SEO.

Одноразова фіксована сума – за завдання, пов’язані з технічним SEO, зазвичай ви можете платити фіксовану вартість на основі необхідної роботи. Оптимізатор може проаналізувати ваш веб-сайт і створити перелік речей, які потрібно виправити, і запропонувати вам пропозицію щодо впровадження.

Щомісяця – за поточні завдання з оптимізації та просування, тобто за роботу, яку потрібно виконувати щомісяця, ви можете платити фіксовану суму на місяць. Фактична вартість залежить від того, які завдання включені у щомісячний план.

За годину – деякі компанії пропонують щогодинні пакети SEO.

Як довго потрібно платити за SEO?

Оптимізація та просування сайту вимагає часу для отримання хороших результатів, і його слід розглядати як інвестицію, а не як витрати.

Якщо ви до цього часу не виконували жодної роботи на своєму веб-сайті, то найкращим підходом є впровадження технічних заходів (це фіксована сума, як писалось вище), а потім щомісяця, щонайменше 6 місяців.

Після 6-місячного періоду, якщо ваш постачальник SEO не встиг дати вам вимірюваних результатів, настав час шукати інші варіанти.

Все в Інтернет-світі можна виміряти, як і результати SEO. Ви переслідуєте вдосконалення та збільшення відвідуваності веб-сайтів.

У тому випадку, якщо ви побачили покращення від SEO, тоді рішення продовжувати інвестувати в SEO є простим. Фактична сума, яку ви будете витрачати на місяць, залежить від вашого бюджету; однак потрібно пам’ятати, що більший щомісячний бюджет не обов’язково означає кращі результати.

Як вибрати хорошу SEO-компанію

Тепер, коли ви знаєте, що таке SEO, розумієте необхідність використання SEO для зростання бізнесу та чітко уявляєте собі витрати, наступним кроком є ​​вибір найкращої компанії з просування сайту для вашого бюджету та потреб.

Де шукати?

Один з приємних моментів пошуку цих послуг полягає в тому, що вам не потрібно шукати спеціалістів у вашому районі, але ви можете знайти їх в Інтернеті.

Оптимізація сайту – це послуга, яку можна надавати віддалено, і фізичний контакт не потрібен. Все можна зробити за допомогою електронної пошти та месенджерів, і це економить час і гроші як для клієнта, так і для провайдера.

Ви можете знайти хороших виконавців таким чином:

Пошук у Google за “просування сайту”, оптимізація сайту” “SEO послуги” чи іншими подібними ключовими словами.

Шукаючи в Google інформацію, пов’язану з SEO, і якщо стаття вам здається цікавою та переконливою, можна перевірити, чи надає автор послуги з пошукової оптимізації.

Рекомендації від друзів або колег, які користувались компанією, що займається SEO, і вони задоволені результатами.