Изготовление табличек на дверь

Существует большое количество разнообразных видов табличек и вывесок на дверь. Для наружного размещения на фасадах зданий чаще всего применяют таблички из прочных материалов – металла или металлизированного пластика. Материал для фасадных табличек должен быть устойчив к внешним разрушающим воздействиям, в том числе к окислению под воздействием осадков.

Табличка на двері офісу компанії крім своєї міцності і зносостійкості повинна відображати фірмовий стиль компанії.

Виготовлення табличок на кабінети

Таблички на кабінети в першу чергу відрізняються своїм оригінальним дизайном. Способів їх оформлення існує безліч. Виготовити табличку на кабінет можна з металізованого пластика, оргскла, пластику ПВХ з самоклеющейся плівкою або із застосуванням плівки ORACAL.

Виготовлення адресних табличок та покажчиків

Таблички з зазначенням вулиці і номера будинку провадяться відповідно до певних вимог і встановленими стандартами. Якщо табличку передбачається поміщати на будівлю в центрі міста, її зовнішній вигляд повинен строго відповідати єдиному прийнятому зразком будинкових знаків. Виготовлення вуличних табличок для заміських будинків не регламентується строгими нормами, тому для таких табличок немає єдиного ухваленого зразка.

Власник будинку сам визначає, як буде виглядати табличка з адресою на його будинку.